KUP BILET W BESKIDZKIM CENTRUM BILETÓW AUTOKAROWYCH

WYSZUKIWARKA POŁĄCZEŃ KRAJOWYCH

Transfer to airport

Zwrot biletu

Podgląd/wydruk biletu

Kup bilet autokarowy w Beskidzkim Centrum Biletów Autokarowych!

Beskidzkie Centrum Biletów Autokarowych

www.autokarowebilety.net

www.biletynaautokar.eu

Infolinia: 33 475 96 52, +48 606 786 213

W Beskidzkim Centrum Biletów Autokarowych działającym przy Żywieckim Centrum Turystyki i Kultury mogą Państwo nabyć bilety autokarowe wielu autoryzowanych przewoźników. W naszej ofercie znajdują się zarówno bilety autokarowe jak i bilety na busy do Niemiec, Anglii, autobusy do Francji, busy do Holandii i Belgi, Włoch, Austrii, Szwajcarii i innych państw Europy.

 

Jesteśmy autoryzowanym agentem największego polskiego przewoźnika autokarowego SINDBAD.

 

Aktualnie najbogatszą ofertę przewozów oferują tanie linie autokarowe:

 • Agat
 • Almabus
 • Becker Reisen
 • Ecolines
 • Elabus
 • Eurobus Eurolines
 • Erolines Mądel Trans
 • EST Lorek Bremen
 • Interbus
 • Intercars
 • Lux Reisen
 • Polonia Transport
 • Rudnik Tumay
 • Roma Bus
 • Sindbad
 • San Bus
 • i wiele innych, które świadczą międzynarodowe przewozy autokarowe do Niemiec, Anglii, Francji, Włoch, Holandii, Belgii, Szwajcarii, Austrii, Hiszpanii, Norwegii, Szwecji, Litwy, Łotwy, Estonii, Ukrainy, Rosji, Czech, Słowacji, Węgier, Rumunii, Albanii, Bułgarii.

 Zapraszamy do zakupu biletów na następujące kierunki:

 

Niemcy

- Aachen
-
Amberg
- Aschaffenburg
- Augsburg
- Aurich
- Bad Hersfeld
- Bamberg
- Bayreuth
- Berlin
- Biberach
- Bielefeld
- Bochum
- Bonn
- Bottrop
- Braunschweig
- Bremen
- Bremenhaven
- Bruhl
- Chemnitz
- Darmstadt
- Delmenhorst
- Dortmund
- Dresden
- Duisburg
- Dusseldorf
- Eisenach
- Emden
- Erfurt
- Essen
- Flensburg
- Frankfurt
- Freiburg
- Freilassing
- Friedrichshaven
- Fulda
- Garmisch
-Partenkirchen
- Gelsenkirchen
- Gent - Gera
- Giessen

- Gladbeck
- Gottingen
- Gutersloh
- Hagen
- Hamburg
- Hamm
- Hannover
- Heidelbeg
- Heilbronn
- Herford
- Herne
- Hildesheim
- Inglostadt
- Kaiserslautern
- Karlsruhe
- Kassel
- Kiel
- Koblenz
- Koln
- Krefeld
- Landshut
- Leverkusen
- Limburg
- Lubeck
- Ludwigsburg
- Ludwishafen
- Magdeburg
- Mainz
- Mannheim
- Marburg
- Moers
- Monachium
- Monchengladbach
- Munchen
- Mulheim
- Munster
- Neumunster
- Neurnberg
- Neuss
- Norddeich
- Norden
- Oberhausen
- Offenburg
- Oldenburg
- Padeborn
- Pforzheim
- Ravesburg
- Recklinghausen
- Regensburg
- Remscheid
- Rosenheim
- Saarbruecken
- Salzgitter
- Schleswig
- Schwelm
- Schwerte
- Siegen
- Singen
- Solingen
- Standthagen
- Stuttgart
- Traunstein
- Trier
- Ulm
- Unna
- Wiesbaden
- Wilhelmshaven
- Wittmund
- Wolfsburg
- Wuppertal
- Wolfsbur
- Zweibrucken

 

Anglia

- Birmingham
- Bradford
- Coventry
- Leeds
- Leicester
- Londyn
- Luton
- Manchester
- Northampton
- Nottingham
- Sheffield

 

Holandia

- Amsterdam
- Apeldoom
- Arnhem
- Breda
- Den Haag
- Dordrecht
- Eindhoven
- Haga
- Hengelo
- Maastricht
- Nijmegen
- Osnabruck
- Rotterdam
- Tilburg
- Utrecht
- Venlo
- Venray

 

Włochy

- Bolonia
- Brescia
- Caserta
- Cassino
- Catania
- Coseaza
- Florencja
- Genua
- Lamezia
- Mediolan
- Messina
- Neapol
- Rzym
- Siracusa
- Turyn
- Verona
- Wenecja

 

Hiszpania:

- Barcelona
- Girona
- Madryt
- Tarragona
- Valencia
- Zaragoza

 

Francja:

- Bastia
- Besancon
- Forbach
- Le Creusot
- Lens
- Lille
- Lyon
- Metz
- Nice
- Paryż
- Porto
- Reims
- Sochaux
- Strassbourg

 

Belgia:

- Antwerpia
- Bruksela
- Charleroi
- Genk
- Leuven
- Liege
- Namur

 

Dania:

- Aalborg
- Aarhus
- Fredericia
- Froslev
- Kolding
- Kopenhaga
- Odense
- Randers
- Vejle

 

Nie chce ci się wychodzić z domu? Nie ma problemu. Za pośrednictwem naszej strony internetowej możliwa jest rezerwacja biletów autobusowych online przez dwa systemy rezerwacji - Voyager oraz Euroticket. Przez naszą stronę można kupić bilety autokarowe niemal wszystkich przewoźników dostępnych na trasie z Polski i do Polski, po całej Europie. Dzięki temu mają Państwo możliwość sprawdzenia i porównania cen biletów wszystkich przewoźników na danej trasie w jednym miejscu, bez błądzenia w Internecie. W kilka chwil wybierzesz najlepszą ofertę dla siebie.

Płatności za bilety kupowane na naszej stronie następują poprzez przelew bankowy (system Dotpay) lub kartę kredytową. A cały system transakcyjny jest bardzo dobrze zabezpieczony systemem SSL.

Jak kupić tanie bilety autokarowe?

Bilety autokarowe są stosunkowo tanie, dzięki temu stanowią dużą konkurencję dla biletów lotniczych. Przed dokonaniem rezerwacji pasażer zobowiązany jest do zapoznania się z warunkami przewozu danego przewoźnika, w których zawarte są szczegółowe prawa i obowiązki obu stron usługi, w tym także wykaz dostępnych obniżek i rabatów w cenach biletów, a także warunków koniecznych do spełnienia w celu skorzystania z nich.

Bilety autokarowe w systemie VOYAGER: Sindabd, Interbus, Bartuś, Nord, Rudnik Tumay, Polonia Transport, Becker Reisen, Almabus, Bermuda, Bartuś, Sołtysik Reisen.

 

Bilety autokarowe w systemie EUROTICKET: Agat, Eurobus – Eurolines, Biacomex, Bis Pol, Deutsche Touring, Ecolines, Elabus, EST Lorek, Europa Express, Evatrans, Globtourist, Gromada Transport, Intercars, Orbis Transport, PKS Warmia, Pol Fol, Polmar, Polonia Transport, Superpol, Sokół, Trans Europa, Visitor, Zawadzkie, Globus, Eurobus, Ela Bus, Eurores, Retman, Autokar Polska, Eurolines.

Bilety autokarowe po zakupie można również zwrócić, jednak wówczas przewoźnik pobiera opłatę manipulacyjną, uzależnioną od momentu rezygnacji. W związku z tym, iż transport autokarowy cieszy się dużym zainteresowaniem, siatka połączeń jest bardzo bogata. Autokary do Wielkiej Brytanii  – autobusy do Anglii – obsługiwane są przez wiele firm transportowych, w tym przez Eurobus – Eurolines, Interbus, Sindbad, Agat oraz Polonia Transport. Inne zaś firmy proponują wyłącznie transport w jednym kierunku docelowym. Działa tak firma Becker Reisen, z którą podróżować można autokarem do Niemiec. Zaś firma Rudnik Tumay proponuje trasy Polska – Włochy. Połączenia te tworzą jedną wspólną całość gwarantującą, iż przewozy autokarowe dostępne są z Polski niemal do wszystkich państw europejskich.

Polecamy również zakup biletów autokarowych na FLIXBUSA!

 

PUNKT OBSŁUGI KLIENTA ORAZ SPRZEDAŻY BILETÓW FlixBus w Żywcu!

 

 

Zielona, sprytna mobilność pozwalająca odkrywać świat

FlixBus jest młodą firmą oferującą przewozy autokarowe, która od 2013 roku zmienia styl podróżowania milionów ludzi w Europie. Z niepowtarzalnego połączenia start-up’u technologicznego z klasycznym przedsiębiorstwem komunikacyjnym, w bardzo krótkim czasie stworzono największą sieć przewozów międzymiastowych na rynku europejskim.

Dzięki prostej metodzie składania rezerwacji i rosnącej każdego dnia ofercie, FiliBus umożliwia milionom podróżnych odkrywanie świata za niewielkie pieniądze. Jednocześnie zielone autobusy spełniają najwyższe standardy bezpieczeństwa, komfortu oraz ochrony środowiska, stanowiąc wygodną i ekologiczną alternatywę dla podróży indywidualnych.

FlixBus experience – pomysł na sukces

Sukces FlixBusa opiera się na cyfryzacji tradycyjnego środka lokomocji. Technologiczne innowacje, takie jak system rezerwacji i zakupu biletów w aplikacji FlixBus-App, darmowe Wifi i GPS-livetracking w autobusach, stworzyły możliwość podróżowania w zupełnie innym wydaniu. Inteligentna sieć tras i dynamiczne zarządzanie cenami sprawia, że oferta FlixBusa jest najlepsza. Flixbus stawia na ścisłą współpracę ze średnimi przedsiębiorstwami: regionalni partnerzy na rynku przewozowym – często firmy rodzinne z kilkudziesięcioletnim doświadczeniem – tworzą odpowiedzialną flotę FlixBus’a. W ten sposób udało się połączyć ducha innowacji i start-up’u z silną, międzynarodową marką charakteryzującą się przywiązaniem do jakości i tradycji.

Od niemieckiego start-up’u do numeru 1 w Europie

FlixBus został stworzony w Monachium przez trzech młodych przedsiębiorców, pragnących sprawić, by wygodne i przyjazne dla środowiska podróżowanie stało się niedrogie. Jednocześnie w Berlinie ruszył „MeinFernbus“ ze swoimi zielonymi autobusami.Po upadku monopolu kolei niemieckiej w roku 2013 te dwie topowe firmy start-up’owe podbiły rynek przewozów autobusowych i stawiły czoła wielkim koncernom międzynarodowym. Od momentu połączenia się zespołów z Monachium i Berlina staliśmy się liderem Niemiec.

W roku 2015 FlixBus ruszył poza granice Niemiec – uruchomił dalekie kursy do Francji, Włoch, Austrii, Holandii i Chorwacji, a także liniowe przejazdy graniczne do Skandynawii, Hiszpanii, Anglii i Europy Środkowej oraz Wschodniej. Dziś podróżni mogą korzystać z największej w Europie oferty przejazdów.

Zielony przewoźnik autobusowy to obecnie międzynarodowy zespół składający się z blisko 1 000 pracowników w Monachium, Berlinie, Paryżu, Mediolanie, Zagrzebiu i Kopenhadze, a także kilka tysięcy kierowców naszych partnerów z całej Europy. Każda z tych osób przyczynia się do tego, by FlixBus i zielona mobilność każdego dnia stawały się jeszcze lepsze.

100 milionów Klientów

Z usług FlixBusa skorzystało już około 100 milionów podróżnych, a w samym roku 2017 było ich aż 40 milionów.


1 700 destynacji, 27 krajów

FlixBus łączy w swojej sieci obecnie około 1 400 lokalizacji w 27 krajach i niemal codziennie liczba ta wzrasta.

250 000 połączeń dziennie

FlixBus oferuje około 250 000 relacji do europejskich miast, niektóre nawet co 30 minut.

Zapraszamy do rezerwacji biletów FlixBusa za pośrednictwem Żywieckiego Centrum Turystyki i Kultury i Beskidzkiego Centrum Biletów Autokarowych!


Bilety można nabyć w Punktach Sprzedaży Biletów takich jak Beskidzkie Centrum Biletów Autokarowych. Zarezerwuj bilet jak najwcześniej, aby zapewnić sobie najniższą cenę i specjalne taryfy.

ZAREZERWUJ BILET AUTOKAROWY ON LINE! TO BAJECZNIE PROSTE I BEZPIECZNE!

Zadzwoń TERAZ! Mob. + 48 606 786 213,  +48 537 799 001, + 48 609 789 879

Tel. / fax. + 48 33 475 96 52

e-mail: transport@zywiec.turystyka.pl

e-mail: rezerwacje@autokarowebilety.net

www.autokarowebilety.net 

www.biletynaautokar.eu