Wyszukaj i zarezerwuj

Imprezy narciarskie w 8 krajach europejskich - ZAREZERWUJ TERAZ

Wyjazdy na narty i urlop zimowy z Żywieckim Centrum Turystyki i Kultury


Dla Państwa wygody zainstalowaliśmy na naszej stronie najlepszą na rynku wyszukiwarkę imprez narciarskich. Oddajemy do Państwa dyspozycji wybór prawie 2000 apartamentów, pensjonatów i hoteli w europejskich ośrodkach narciarskich.


Dysponujemy najszerszą ofertą wyjazdów narciarskich na polskim rynku. Każdy z obiektów jest szczegółowo opisany wraz z dokładną lokalizacją względem infrastruktury dla turystów. Przez naszą stronę mogą Państwo natychmiast zarezerwować online dany obiekt, transfer, karnety narciarskie, wypożyczyć sprzęt narciarski, wykupić szkolenie narciarskie jak również ubezpieczyć się podczas wyjazdu. Nasza wiedza na temat alpejskich regionów narciarskich jest na prawdę imponująca. W naszej wyszukiwarce znajdziecie Państwo bazę wiedzy na temat 450 stacji narciarskich w 250 regionach narciarskich w 8 krajach Europy (Austria, Francja, Włochy , Szwajcaria, Niemcy, Czechy, Słowacja, Polska).


Każdy z regionów jest szczegółowo opisany. Dołączone są mapy, liczby tras i wyciągów, dystans do pobliskich lotnisk. Podaliśmy również dokładną lokalizację dolnych stacji wyciągów oraz opinie klientów o hotelach i regionach, co pomoże państwu w ostatecznym podjęciu decyzji zakupu wyjazdu narciarskiego. Rezerwując imprezę narciarską przez nasz portal mają Państwo gwarancję bezpiecznej transakcji i najwyższej jakości świadczonych usług.


Chcemy zapewnić naszym klientom dostęp do najlepszych usług turystycznych (miejsc noclegowych, wypożyczalni sprzętu, instruktorów narciarstwa, transportu z lotniska) w Alpach w najniższych cenach. Nasi klienci otrzymują sprawdzone oferty bez wychodzenia z domu - oszczędzają w ten sposób czas i pieniądze. Wyjazdy narciarskie to podstawa naszej  profesji.

 


Żywieckie Centrum Turystyki i Kultury zachęca do rezerwacji imprez narciarskich już teraz!