Dokumenty biura podróży Żywieckiego Centrum Turystyki i Kultury oraz Beskidzkiego Centrum Turystyki

 

Chcecie być Państwo pewni, że macie do czynienia z legalnie działającą firmą, która cieszy się dobrą opinią wśród Klientów?


Beskidzkie Centrum Turystyki oraz Żywieckie Centrum Turystyki i Kultury, które przynależy do firmy Zbójnicki Szlak Leszek Młodzianowski z siedzibą w Żywcu zachęca do pobrania dokumentów poświadczających o tym, że jesteśmy legalnie działającą firmą posiadającą wszystkie zezwolenia i licencje oraz, że cieszymy się nienaganną opinią wśród naszych Klientów już od 12 lat! To obliguje nas to najwyżej jakości usług!

 

       


Poniżej znajdują się druki przygotowane do pobrania. Aby pobrać dokument należy kliknąć prawym klawiszem myszki na link i wybrać opcję "Zapisz element docelowy jako".

Zapraszamy do pobrania dokumentów naszej Firmy:

Dokumenty opublikowane są w formacie dokumentów PDF. Do przeglądania i drukowania dokumentów w formacie PDF potrzebny jest program Adobe Acrobat Reader wersja co najmniej 6.0. Jeżeli dokumenty nie otwierają się należy zainstalować najnowszą wersje programu. Program można pobrać ze strony producenta: http://www.adobe.com/products/acrobat

 

Żywieckie Centrum Turystyki i Kultury oraz Beskidzkie Centrum Turystyki życzy Państwu udanych i bezpiecznych wakacji!