Karty Euro 26, ISIC, Planeta Młodych, turystyczne polisy ubezpieczeniowe ON-LINE

EUROPEJSKA KARTA MŁODZIEŻOWA EURO26

Europejska Karta Młodzieżowa EURO26 jest kartą dla młodych ludzi w wieku od 5 do 30 lat, oferująca tysiące zniżek na transport, zakwaterowanie, zakupy, kulturę i usługi w Polsce oraz w większości państw europejskich. Karta EURO26 może zawierać także ubezpieczenie, w zależności od wybranej wersji. Karty Euro 26 możesz nabyć w Żywieckim Centrum Turystyki i Kultury w Żywcu przy ul. Jana III Sobieskiego 7. ZAPRASZAMY!!!

 

Każdy poniżej 30 roku życia może zostać posiadaczem Karty EURO26 – nie trzeba być studentem.

Roczna składka to 23 złote. Karta ważna jest 365 dni od momentu jej wyrobienia.

 

Europejska Karta Młodzieżowa EURO26 jest dostępna w trzech wersjach: classic, student i tak zwana cobrand.

Karty cobrandowe wydawane są wspólnie z różnymi partnerami – bankami, uczelniami wyższymi, instytucjami. Wizerunek Karty cobrandowej może znacząco różnić się od klasycznej Karty, jednak zawsze zawiera logo EYCA.

W Polsce, podobnie jak w wielu europejskich państwach, Karta wciąż jest znana jako

EURO26, ale ze względu na zmianę limitu wiekowego (z 26 na 30), coraz częściej nazywana jest Europejską Kartą Młodzieżową (European Youth Card).

 

Dlaczego warto posiadać Europejską Kartę Młodzieżową EURO 26?

Z Europejską Kartą Młodzieżową EURO26 otrzymujesz zniżki w kilkudziesięciu tysiącach miejsc w Polsce i w Europie. W Polsce ponad 4 200 punktów honoruje Europejską Kartę Młodzieżową EURO26, udzielając jej posiadaczom rabatów do 55%.  Dzięki Europejskiej Karcie Młodzieżowej EURO26 oszczędzasz na transporcie, noclegach, zakupach, wstępach do kin, w restauracjach. Najpopularniejsze zniżki oferuje Zalando (-40 pln), Answear.com (-20%), Yves Rocher (-30%), Dominium Pizza (specjalny cennik), Telepizza (-55%), Ravelo (-30%), DECATHLON (-5%) i wiele innych. Przed sezonem zimowym polecamy szczególnie zniżkę na narty na Słowacji. Z Kartą EURO26 kupujesz karnety na najpopularniejsze słowackie stoki narciarskie całkowicie ONLINE i w taryfie JUNIOR.

Z Kartą EURO26 możesz mieć ubezpieczenie, dostosowane do twoich potrzeb. Do wyboru są 4 rodzaje polisy: Polska, Polska Sport, World i Sport. W zależności od rodzaju polisy ubezpieczeniowej ochroną objęte są: NNW, KL, OC, koszty ratownictwa. Dzięki ubezpieczeniu zawartemu w Karcie EURO26 jesteś automatycznie ubezpieczona/y na terenie swojej szkoły lub uczelni.

Nie chce ci się wychodzić z domu aby kupić kartę Euro 26? Nie ma problemu! KUP kartę Euro 26 on-line już TERAZ!

 

Zadzwoń TERAZ! Mob. + 48 606 786 213,  +48 537 799 001, + 48 609 789 879

 

Tel. / fax. +48 33 3070909, + 48 33 475 9652, +48 33 500 0102

 

e-mail: biuro@ubezpieczeniawzywcu.pl

 

 

KARTA ISIC

ISIC (International Student Identity Card) jest jedynym dokumentem potwierdzającym status studenta na całym świecie. Przysługuje Studentom uczelni państwowych i prywatnych wszystkich rodzajów studiów (dziennych, wieczorowych, zaocznych, licencjackich, magisterskich i doktoranckich) bez ograniczenia wieku. Wystawiana jest także uczniom szkół średnich i gimnazjów powyżej 12. roku życia. Upoważnia do korzystania ze zniżek oraz w zależności od wybranego wariantu - ubezpieczenia. Karty ISIC możesz nabyć w Żywieckim Centrum Turystyki i Kultury w Żywcu przy ul. Jana III Sobieskiego 7. ZAPRASZAMY!!!

ISIC objęty patronatem UNESCO, został wprowadzony w 1968 r. w celu stworzenia jednolitego dokumentu identyfikacyjnego dla uczniów i studentów na całym świecie. Co roku korzysta z niego około ok. 150 tysięcy uczniów i studentów w Polsce oraz 5 milionów osób z ponad 120 krajów na całym świecie. Wiele instytucji akademickich zaadaptowało ISIC jako legitymację studencką swojej uczelni. W niektórych krajach ISIC jest również legitymacją narodową.

Do chwili obecnej powstało już ponad 100 wspólnych projektów cobrandowych karty ISIC z różnymi instytucjami, w tym z wyższymi uczelniami, instytucjami finansowymi (banki, towarzystwa ubezpieczeniowe). W Polsce w projekcie ISIC biorą udział m.in. Akademicki Związek Sportowy, Uniwersytet Warszawski, Samorząd Studentów Uniwersytetu Warszawskiego, Uniwersytet Warmińsko Mazurski,  Polskie Towarzystwo Schronisk Młodzieżowych oraz The International Association for the Exchange of Students for Technical Experience.

Co zyskujesz dzięki ISIC?

Z ISIC otrzymujesz rabaty w kilkudziesięciu tysiącach miejsc na całym świecie. Ponad 3000 punktów honoruje ISIC w Polsce, udzielając jej posiadaczom rabatów do 50%. Dzięki ISIC oszczędzasz na transporcie, płacąc za miejsce w hotelu, w restauracjach, pubach, ośrodkach kultury, a także sklepach i punktach usługowych. W wielu krajach posiadacze ISIC otrzymują zniżki na towary lub usługi, które nie zostały objęte oficjalną umową, ponieważ wiele instytucji traktuje kartę ISIC jak lokalną legitymację studencką.

Jeśli chcesz, ISIC to także ubezpieczenie następstw nieszczęśliwych wypadków w Polsce i poza granicami naszego kraju oraz kosztów leczenia w czasie każdej podróży zagranicznej.

Nie chce ci się wychodzić z domu aby kupić kartę ISIC? Nie ma problemu! KUP kartę ISIC on-line już TERAZ!

 

Zadzwoń TERAZ! Mob. + 48 606 786 213,  +48 537 799 001, + 48 609 789 879

 

Tel. / fax. +48 33 3070909, + 48 33 475 9652, +48 33 500 0102

 

e-mail: biuro@ubezpieczeniawzywcu.pl

 

KARTA PLANETA MŁODYCH

Karta Planeta Młodych jest kartą ubezpieczeniowo-zniżkową dla wszystkich w wieku od 5 do 39 lat. Żeby kupić naszą Kartę nie musisz być uczniem ani studentem! Karty PLANETA MŁODYCH możesz nabyć w Żywieckim Centrum Turystyki i Kultury w Żywcu przy ul. Jana III Sobieskiego 7. ZAPRASZAMY!!!

Jeśli zastanawiasz się nad ubezpieczeniem na uczelni, w szkole, ubezpieczeniem podczas letnich i zimowych wyjazdów turystycznych, ubezpieczeniem podczas wyjazdów zagranicznych na naukę, szukasz atrakcyjnych promocji w trakcie zakupów w różnych sklepach, kinach czy basenach – Karta Planeta Młodych będzie dla Ciebie idealnym rozwiązaniem! Na rynku istniejemy już od ponad  13 lat  i nieustannie  staramy się udoskonalać nasz produkt, tak by wyjść naprzeciw Waszym oczekiwaniom. Proponujemy aż 10 wariantów Karty wśród, których każdy znajdzie wersję pasującą do jego potrzeb. Ubezpieczenie zawarte w Karcie Planeta Młodych obowiązujące  na terytorium Polski jak i pozostałych krajów świata w tym również na terytorium USA i Kanady, świetnie sprawdzi się jako tanie ubezpieczenie turystyczne.

 

Karta Planeta Młodych  w zależności od wariantu zapewni Ci bezpieczeństwo  w trakcie uprawiania sporów rekreacyjnych jak trekking,  jazda na rowerze, nartach czy  snowboardzie (warianty Classic, Travel oraz Travel VIP) jak również sportów wysokiego ryzyka (ekstremalnych)  jak  alpinizm,  jazdę na motorach, kitesurfing czy  windsurfing (Classic Sport, Travel Sport i Travel Sport VIP).  Karta Planeta Młodych to doskonałe rozwiązanie dla osób  wyjeżdżających na zagraniczny staż, praktykę czy też do pracy zarobkowej, jak również dla szukających alternatywy dla ubezpieczenia w szkole czy na uczelni.

Karta Planeta Młodych to:

» ubezpieczenie dla wszystkich od 5 do 39 lat

» ubezpieczenie w USA i Kanadzie!

» całoroczne ubezpieczenie NNW na całym świecie

» całoroczne ubezpieczenie KL poza granicami Polski na całym świecie

» całoroczne ubezpieczenie OC poza granicami Polski na całym świecie

» ubezpieczenie w podróży i w pracy

» ubezpieczenie w trakcie uprawiania sportów wysokiego ryzyka

» zniżki w Twoich ulubionych punktach w całej Polsce

» Karta ważna jest 365 dni

Karta Planeta Młodych to najlepsze ubezpieczenie!

Z Kartą Planeta Młodych zyskujesz ubezpieczenie w trakcie uprawiania sportów wysokiego ryzyka, sportów ekstremalnych i wyczynowego uprawiania sportu. Ubezpieczenie działa w trakcie wymian studenckich, staży, praktyk, wyjazdów Work&Travel do USA* oraz pracy zarobkowej. Z naszą kartą zyskujesz ochronę ubezpieczeniową na całym świecie, w tym również na terytorium USA i Kanady*. Karta Planeta Młodych zawiera:

Całoroczne ubezpieczenie NNW na całym świecie. Dzięki Ubezpieczeniu od Następstw Nieszczęśliwych Wypadków możesz zyskać odszkodowanie w razie trwałego uszczerbku na zdrowiu (np. za złamanie). Odszkodowanie od NNW liczone jest procentowo od sumy, na która jesteś ubezpieczony.

Całoroczne ubezpieczenie KL na całym świecie. Jeśli przebywając za granicą ulegniesz wypadkowi lub zachorujesz to ubezpieczenie pokryje koszty związane z leczeniem.

Całoroczne ubezpieczenie OC na całym świecie.  Nie musisz się już martwić o wypłacanie odszkodowań w wyniku szkody osobowej lub rzeczowej, ubezpieczenie OC zawarte w Karcie działa za granicą. Za dodatkowa opłatą istnieje możliwość rozszerzenia ubezpieczenia o terytorium Polski.

*dotyczy wybranych wariantów

Szczegóły dot. ubezpieczenia

Karta Planeta Młodych to atrakcyjne zniżki!

Dzięki Karcie Planeta Młodych możesz skorzystać z atrakcyjnych zniżek w całej Polsce. Mniej zapłacisz za jedzenie w wielu restauracjach  czy barach. Taniej będziesz się bawił i wypoczywał w klubach, dyskotekach, kinach, fitnessach, siłowniach czy na basenach. Mniej wydasz na naukę języków obcych w szkołach językowych. Będziesz miał zniżkę także na kursy prawa jazdy. Z Kartą taniej dokonasz zakupu ubrań, sprzętu sportowego, komputerów, instrumentów muzycznych i książek. Wszystkie  punkty zniżkowe opatrzone są naklejkami „honorujemy Kartę Planeta Młodych”. Ciągle powiększający się szczegółowy wykaz punktów honorujących Twoją Kartę dostępny jest na podstronie „zniżki”.

Szczegóły dot. zniżek.

Warianty Karty Planeta Młodych

Decydując się na Kartę Planeta Młodych Plus masz do wyboru 10 wariantów Karty różniących się  zakresem i sumą ubezpieczeń. Wszystkie warianty Karty maja dostęp do tego samego systemu zniżek i mają takie same możliwości wygrania nagród!

Wybierz wariant najlepiej dostosowany do Twoich indywidualnych potrzeb!

Nie chce ci się wychodzić z domu aby kupić kartę PLANETĘ MŁODYCH? Nie ma problemu! KUP kartę PLANETA MŁODYCH on-line już TERAZ!

 

Zadzwoń TERAZ! Mob. + 48 606 786 213,  +48 537 799 001, + 48 609 789 879

 

Tel. / fax. +48 33 3070909, + 48 33 475 9652, +48 33 500 0102

 

e-mail: biuro@ubezpieczeniawzywcu.pl

 

POLISY TURYSTYCZNE DOSTĘPNE ON - LINE

 

Przez naszą stronę internetową www.zywiec.turystyka.pl mogą Państwo KUPIĆ TERAZ dowolną turystyczną  polisę ubezpieczeniową ON-LINE z takich towarzystw ubezpieczeniowych jak:

 • SIGNAL IDUNA
 • TU EUROPA SA
 • GENERALI

Przez naszą stronę KUP TERAZ ubezpieczenia SIGNAL IDUNA Polska Towarzystwo Ubezpieczeń S.A.

 • Nowość! - pakiety biletowe  - ubezpieczenia przeznaczone dla osób podróżujących autokarami, promami, samolotami po Europie i basenie Morza Śródziemnego
 • Nowość! - pakiety wakacyjne - ubezpieczenia przeznaczone dla osób podróżujących i wypoczywających również aktywnie na terenie obszaru Europy i basenu Morza Śródziemnego

  - Signal Iduna Travel - ubezpieczenie podróżne obejmujące koszty leczenia, następstw nieszczęśliwych wypadków i ubezpieczenie bagażu

  - Signal Iduna SKI - ubezpieczenie podróżne dla turystów uprawiających sporty narciarskie
  - Signal Iduna NNW RP - ubezpieczenie następstw nieszczęśliwych wypadków na terenie RP
  - Signal Iduna Cudzoziemcy - ubezpieczenie dla cudzoziemców przebywających na terenie RP

Przez naszą stronę KUP TERAZ ubezpieczenia TU Europa SA

 

 •  Nowość! - Ubezpieczenie rowerzysty
 • Travel World - ubezpieczenie turystyczne, obejmujące koszty leczenia, następstwa nieszczęśliwych wypadków, bagaż podróżny i odpowiedzialność cywilną w czasie podróży zagranicznych NNW Polska - ubezpieczenie następstw nieszczęśliwych wypadków na terytorium Polski
 • SKI i SPORT – ubezpieczenie dla uprawiających sporty

 

Przez naszą stronę KUP TERAZ ubezpieczenia GENERALI

 

 • Ubezpieczenie Podróży Zagranicznych Generali zapewnia ubezpieczenie Kosztów Leczenia wraz z ASSISTANCE, Następstw Nieszczęśliwych wypadków, OC, Bagażu Podróżnego, Sprzętu Sportowego.

  W ramach ubezpieczenia zapewniamy całodobowy dyżur telefoniczny. Dodatkowo pokryjemy koszty poszukiwań oraz ratownictwa w górach i na morzu. Zapewniamy również pomoc w przypadku opóźnienia lotu. Do ubezpieczenia można zastosować zwyżki związane z całą gamą sportów, chorobami przewlekłymi, praca fizyczną nawet o wysokim stopniu ryzyka.

 

Zadzwoń TERAZ! Mob. + 48 606 786 213,  +48 537 799 001, + 48 609 789 879

 

Tel. / fax. +48 33 3070909, + 48 33 475 9652, +48 33 500 0102

 

e-mail: biuro@ubezpieczeniawzywcu.pl

 

NOWOŚĆ!!! USŁUGA MYsafety

W Żywieckim Centrum Turystyki i Kultury jest możliwość zakupu unikalnego pakietu Bezpieczna Podróż Mysafety obejmującego ochronę cennych dokumentów takich jak paszport oraz całego bagażu.

Ochrona twojego paszportu w podróży – pakiet Bezpieczna Podróż Mysafety (unikalny hologram do ochrony paszportu, blokada dokumentu w przypadku utraty 24h/7 dni, kontakt z ambasadą w przypadku pobytu za granicą, pomoc w wyrobieniu duplikatów zgubionych dokumentów, ochrona tożsamości i zabezpieczenie przed defraudacją). Bezpieczny Paszport to:

 

 • Całodobowa ochrona paszportu i jego blokada zabezpieczająca przed defraudacją
 • Unikalny numer ID hologramu przypisany do właściciela
 • Możliwość odzyskania paszportu już w pierwszej dobie od jego utraty
 • Wsparcie bezpłatnego, całodobowego Centrum Alarmowego mySafety 800 800 110
 • Pomoc w otrzymaniu duplikatu dokumentu
 • Kontakt z ambasadą polską w momencie pobytu za granicą
 • Pokrycie przez mySafety kosztów odnalezienia paszportu oraz jego zwrotu właścicielowi

Pomożemy Ci odzyskać dokument dzięki hologramowi, który zawiera: instrukcję zwrotu dla znalazcy oraz informację o nagrodzie dla znalazcy. Nie wahaj się! Zadzwoń, a my przybliżymy ci doskonałą rolę tej usługi, która zapewnia wsparcie w trudnej sytuacji.

Pakiet Bezpieczna Podróż + to unikalny system stworzony przez mySafety opierający się na znakowaniu przedmiotów (telefonu, urządzenia mobilnego) i dokumentów specjalnymi hologramami z numerem ID, a bagażu zawieszką z ID, następnie blokowaniu, a w razie odzyskania, na zwrocie własności Klientowi. Pakiet Bezpieczna Podróż + został stworzony z myślą o skutecznej ochronie rzeczy osobistych w trakcie Twoich wakacji. Ta unikalna usługa pozwoli uniknąć niepotrzebnego stresu i troski związanej z utratą dokumentów, kart płatniczych, bagażu czy urządzeń mobilnych. W przypadku utraty rzeczy oznakowanej hologramem/zawieszką antykradzieżową z unikalnym ID umożliwi on identyfikację właściciela z zachowaniem pełnej anonimowości. Twój przedmiot zyskuje tożsamość, a dzięki nagrodzie za zwrot system ochrony skutecznie go odzyskuje i zwraca Tobie. W przypadku utraty środków za granicą, w ramach usługi Cash Emergency, możesz otrzymać także gotówkę do 1000 EURO.

 

Hologramy z unikalnym ID:

- pomogą odzyskać i zidentyfikować utracony dowód, prawo jazdy, paszport, telefon i urządzenie mobilne

 

Zawieszka bagażowa:

- pomoże odzyskać bagaż a mySafety poniesie koszty dostarczenia go właścicielowi Cash emergency:

- nieoprocentowane wsparcie finansowe w podróży do 1000 euro, umożliwiające komfortowy powrót do kraju

 

 Centrum Alarmowe mySafety:

- całodobowa, bezpłatna pomoc specjalistów mySafety: nr tel. 800 800 110 oraz +48 22 539 49 00

 

W przypadku utraty:

- kart: zastrzeżemy je w ciągu 10 minut od zgłoszenia i przejmiemy zobowiązania związane z ewentualną defraudacją środków

- paszportu: zgłosimy utratę dokumentu w placówce konsularnej i pomożemy w uzyskaniu dokumentów zastępczych na powrót do kraju w sytuacji kryzysowej

- prawa jazdy lub dowodu osobistego: zastrzeżemy je w systemie Dokumenty Zastrzeżone bagażu: pomożemy odzyskać bagaż oraz poniesiemy koszty dostarczenia go właścicielowi telefonu lub urządzenia mobilnego: natychmiast zablokujemy kartę SIM i telefon po IMEI i zwrócimy odnaleziony sprzęt już w ciągu doby od zgłoszenia.

 

Usługę świadczy mySafety Sp. z o.o. - światowy autorytet w dziedzinie znakowania, blokowania i odzyskiwania przedmiotów użytku osobistego takich jak: klucze, dokumenty, karty płatnicze, sprzęt elektroniczny, rowery, posiada również usługi chroniące czworonogi, nawet dzieci.

Zapraszamy do Żywieckiego Centrum Turystyki i Kultury po karty Euro 26, karty ISIC, Planeta Młodych, polisy ubezpieczeniowe oraz do
wykupienia unikalnego pakietu Bezpieczna Podróż Mysafety obejmującego ochronę cennych dokumentów takich jak paszport oraz całego bagażu.

 

Zadzwoń TERAZ! Mob. + 48 606 786 213,  +48 537 799 001, + 48 609 789 879

 

Tel. / fax. +48 33 3070909, + 48 33 475 9652, +48 33 500 0102

 

www.ubezpieczeniawzywcu.pl

 

e-mail: biuro@ubezpieczeniawzywcu.pl

O Europejskiej Karcie Młodzieżowej EURO26

Europejska Karta Młodzieżowa EURO26 jest kartą dla młodych ludzi w wieku od 5 do 30 lat, oferująca tysiące zniżek na transport, zakwaterowanie, zakupy, kulturę i usługi w Polsce oraz w większości państw europejskich. Karta EURO26 może zawierać także ubezpieczenie, w zależności od wybranej wersji. Karty Euro 26 możesz nabyć w Żywieckim Centrum Turystyki i Kultury w Żywcu przy ul. Jana III Sobieskiego 7. ZAPRASZAMY!!!

Każdy poniżej 30 roku życia może zostać posiadaczem Karty EURO26 – nie trzeba być studentem.

Roczna składka to 23 złote. Karta ważna jest 365 dni od momentu jej wyrobienia.

Europejska Karta Młodzieżowa EURO26 jest dostępna w trzech wersjach: classic, student i tak zwana cobrand.

Karty cobrandowe wydawane są wspólnie z różnymi partnerami – bankami, uczelniami wyższymi, instytucjami. Wizerunek Karty cobrandowej może znacząco różnić się od klasycznej Karty, jednak zawsze zawiera logo EYCA

W Polsce, podobnie jak w wielu europejskich państwach, Karta wciąż jest znana jako EURO26, ale ze względu na zmianę limitu wiekowego (z 26 na 30), coraz częściej nazywana jest Europejską Kartą Młodzieżową (European Youth Card).

Dlaczego warto posiadać Europejską Kartę Młodzieżową EURO 26?

Z Europejską Kartą Młodzieżową EURO26 otrzymujesz zniżki w kilkudziesięciu tysiącach miejsc w Polsce i w Europie. W Polsce ponad 4 200 punktów honoruje Europejską Kartę Młodzieżową EURO26, udzielając jej posiadaczom rabatów do 55%.  Dzięki Europejskiej Karcie Młodzieżowej EURO26 oszczędzasz na transporcie, noclegach, zakupach, wstępach do kin, w restauracjach. Najpopularniejsze zniżki oferuje Zalando (-40 pln), Answear.com (-20%), Yves Rocher (-30%), Dominium Pizza (specjalny cennik), Telepizza (-55%), Ravelo (-30%), DECATHLON (-5%) i wiele innych. Przed sezonem zimowym polecamy szczególnie zniżkę na narty na Słowacji. Z Kartą EURO26 kupujesz karnety na najpopularniejsze słowackie stoki narciarskie całkowicie ONLINE i w taryfie JUNIOR.

Z Kartą EURO26 możesz mieć ubezpieczenie, dostosowane do twoich potrzeb. Do wyboru są 4 rodzaje polisy: Polska, Polska Sport, World i Sport. W zależności od rodzaju polisy ubezpieczeniowej ochroną objęte są: NNW, KL, OC, koszty ratownictwa. Dzięki ubezpieczeniu zawartemu w Karcie EURO26 jesteś automatycznie ubezpieczona/y na terenie swojej szkoły lub uczelni.

Nie chce ci się wychodzić z domu aby kupić kartę Euro 26? Nie ma problemu! Zarezerwuj kartę Euro 26 on-line już TERAZ!

 

ZADZWOŃ DO NAS I ZAMÓW

 

Zadzwoń TERAZ! Mob. + 48 606 786 213,  +48 537 799 001, + 48 609 789 879

 

Tel. / fax. +48 33 3070909, + 48 33 475 9652, +48 33 500 0102

 

www.ubezpieczeniawzywcu.pl

 

e-mail: biuro@ubezpieczeniawzywcu.pl

O Karcie Planeta Młodych

Karta Planeta Młodych jest kartą ubezpieczeniowo-zniżkową dla wszystkich w wieku od 5 do 39 lat. Żeby kupić naszą Kartę nie musisz być uczniem ani studentem! Karty PLANETA MŁODYCH możesz nabyć w Żywieckim Centrum Turystyki i Kultury w Żywcu przy ul. Jana III Sobieskiego 7. ZAPRASZAMY!!!

Jeśli zastanawiasz się nad ubezpieczeniem na uczelni, w szkole, ubezpieczeniem podczas letnich i zimowych wyjazdów turystycznych, ubezpieczeniem podczas wyjazdów zagranicznych na naukę, szukasz atrakcyjnych promocji w trakcie zakupów w różnych sklepach, kinach czy basenach – Karta Planeta Młodych będzie dla Ciebie idealnym rozwiązaniem! Na rynku istniejemy już od ponad  13 lat  i nieustannie  staramy się udoskonalać nasz produkt, tak by wyjść naprzeciw Waszym oczekiwaniom. Proponujemy aż 10 wariantów Karty wśród, których każdy znajdzie wersję pasującą do jego potrzeb. Ubezpieczenie zawarte w Karcie Planeta Młodych obowiązujące  na terytorium Polski jak i pozostałych krajów świata w tym również na terytorium USA i Kanady, świetnie sprawdzi się jako tanie ubezpieczenie turystyczne. Karta Planeta Młodych  w zależności od wariantu zapewni Ci bezpieczeństwo  w trakcie uprawiania sporów rekreacyjnych jak trekking,  jazda na rowerze, nartach czy  snowboardzie (warianty Classic, Travel oraz Travel VIP) jak również sportów wysokiego ryzyka (ekstremalnych)  jak  alpinizm,  jazdę na motorach, kitesurfing czy  windsurfing (Classic Sport, Travel Sport i Travel Sport VIP).  Karta Planeta Młodych to doskonałe rozwiązanie dla osób  wyjeżdżających na zagraniczny staż, praktykę czy też do pracy zarobkowej, jak również dla szukających alternatywy dla ubezpieczenia w szkole czy na uczelni.

KARTA PLANETA MŁODYCH TO:

» ubezpieczenie dla wszystkich od 5 do 39 lat

» ubezpieczenie w USA i Kanadzie!

» całoroczne ubezpieczenie NNW na całym świecie

» całoroczne ubezpieczenie KL poza granicami Polski na całym świecie

» całoroczne ubezpieczenie OC poza granicami Polski na całym świecie

» ubezpieczenie w podróży i w pracy

» ubezpieczenie w trakcie uprawiania sportów wysokiego ryzyka

» zniżki w Twoich ulubionych punktach w całej Polsce

» Karta ważna jest 365 dni

Karta Planeta Młodych to najlepsze ubezpieczenie!

Z Kartą Planeta Młodych zyskujesz ubezpieczenie w trakcie uprawiania sportów wysokiego ryzyka, sportów ekstremalnych i wyczynowego uprawiania sportu. Ubezpieczenie działa w trakcie wymian studenckich, staży, praktyk, wyjazdów Work&Travel do USA* oraz pracy zarobkowej. Z naszą kartą zyskujesz ochronę ubezpieczeniową na całym świecie, w tym również na terytorium USA i Kanady*. Karta Planeta Młodych zawiera:

Całoroczne ubezpieczenie NNW na całym świecie. Dzięki Ubezpieczeniu od Następstw Nieszczęśliwych Wypadków możesz zyskać odszkodowanie w razie trwałego uszczerbku na zdrowiu (np. za złamanie). Odszkodowanie od NNW liczone jest procentowo od sumy, na która jesteś ubezpieczony.

Całoroczne ubezpieczenie KL na całym świecie. Jeśli przebywając za granicą ulegniesz wypadkowi lub zachorujesz to ubezpieczenie pokryje koszty związane z leczeniem.

Całoroczne ubezpieczenie OC na całym świecie.  Nie musisz się już martwić o wypłacanie odszkodowań w wyniku szkody osobowej lub rzeczowej, ubezpieczenie OC zawarte w Karcie działa za granicą. Za dodatkowa opłatą istnieje możliwość rozszerzenia ubezpieczenia o terytorium Polski.

*dotyczy wybranych wariantów

Szczegóły dot. ubezpieczenia

Karta Planeta Młodych to atrakcyjne zniżki!

Dzięki Karcie Planeta Młodych możesz skorzystać z atrakcyjnych zniżek w całej Polsce. Mniej zapłacisz za jedzenie w wielu restauracjach  czy barach. Taniej będziesz się bawił i wypoczywał w klubach, dyskotekach, kinach, fitnessach, siłowniach czy na basenach. Mniej wydasz na naukę języków obcych w szkołach językowych. Będziesz miał zniżkę także na kursy prawa jazdy. Z Kartą taniej dokonasz zakupu ubrań, sprzętu sportowego, komputerów, instrumentów muzycznych i książek. Wszystkie  punkty zniżkowe opatrzone są naklejkami „honorujemy Kartę Planeta Młodych”. Ciągle powiększający się szczegółowy wykaz punktów honorujących Twoją Kartę dostępny jest na podstronie „zniżki”.

Szczegóły dot. zniżek.

Warianty Karty Planeta Młodych

Decydując się na Kartę Planeta Młodych Plus masz do wyboru 10 wariantów Karty różniących się  zakresem i sumą ubezpieczeń. Wszystkie warianty Karty maja dostęp do tego samego systemu zniżek i mają takie same możliwości wygrania nagród!

Wybierz wariant najlepiej dostosowany do Twoich indywidualnych potrzeb!

Nie chce ci się wychodzić z domu aby kupić kartę PLANETĘ MŁODYCH? Nie ma problemu! Zarezerwuj kartę PLANETA MŁODYCH on-line już TERAZ!

 

ZADZWOŃ DO NAS I ZAMÓW KARTĘ

 

Zadzwoń TERAZ! Mob. + 48 606 786 213,  +48 537 799 001, + 48 609 789 879

 

Tel. / fax. +48 33 3070909, + 48 33 475 9652, +48 33 500 0102

 

www.ubezpieczeniawzywcu.pl

 

e-mail: biuro@ubezpieczeniawzywcu.pl

O karcie ISIC

KARTA ISIC

ISIC (International Student Identity Card) jest jedynym dokumentem potwierdzającym status studenta na całym świecie. Przysługuje Studentom uczelni państwowych i prywatnych wszystkich rodzajów studiów (dziennych, wieczorowych, zaocznych, licencjackich, magisterskich i doktoranckich) bez ograniczenia wieku. Wystawiana jest także uczniom szkół średnich i gimnazjów powyżej 12. roku życia. Upoważnia do korzystania ze zniżek oraz w zależności od wybranego wariantu - ubezpieczenia. Karty ISIC możesz nabyć w Żywieckim Centrum Turystyki i Kultury w Żywcu przy ul. Jana III Sobieskiego 7. ZAPRASZAMY!!!

ISIC objęty patronatem UNESCO, został wprowadzony w 1968 r. w celu stworzenia jednolitego dokumentu identyfikacyjnego dla uczniów i studentów na całym świecie. Co roku korzysta z niego około ok. 150 tysięcy uczniów i studentów w Polsce oraz 5 milionów osób z ponad 120 krajów na całym świecie. Wiele instytucji akademickich zaadaptowało ISIC jako legitymację studencką swojej uczelni. W niektórych krajach ISIC jest również legitymacją narodową.

Do chwili obecnej powstało już ponad 100 wspólnych projektów cobrandowych karty ISIC z różnymi instytucjami, w tym z wyższymi uczelniami, instytucjami finansowymi (banki, towarzystwa ubezpieczeniowe). W Polsce w projekcie ISIC biorą udział m.in. Akademicki Związek Sportowy, Uniwersytet Warszawski, Samorząd Studentów Uniwersytetu Warszawskiego, Uniwersytet Warmińsko Mazurski,  Polskie Towarzystwo Schronisk Młodzieżowych oraz The International Association for the Exchange of Students for Technical Experience.

Co zyskujesz dzięki ISIC?

Z ISIC otrzymujesz rabaty w kilkudziesięciu tysiącach miejsc na całym świecie. Ponad 3000 punktów honoruje ISIC w Polsce, udzielając jej posiadaczom rabatów do 50%. Dzięki ISIC oszczędzasz na transporcie, płacąc za miejsce w hotelu, w restauracjach, pubach, ośrodkach kultury, a także sklepach i punktach usługowych. W wielu krajach posiadacze ISIC otrzymują zniżki na towary lub usługi, które nie zostały objęte oficjalną umową, ponieważ wiele instytucji traktuje kartę ISIC jak lokalną legitymację studencką.

Jeśli chcesz, ISIC to także ubezpieczenie następstw nieszczęśliwych wypadków w Polsce i poza granicami naszego kraju oraz kosztów leczenia w czasie każdej podróży zagranicznej.

Nie chce ci się wychodzić z domu aby kupić kartę ISIC? Nie ma problemu! KUP kartę ISIC on-line już TERAZ!

 

Zadzwoń TERAZ! Mob. + 48 606 786 213,  +48 537 799 001, + 48 609 789 879

 

Tel. / fax. +48 33 3070909, + 48 33 475 9652, +48 33 500 0102

 

www.ubezpieczeniawzywcu.pl

 

e-mail: biuro@ubezpieczeniawzywcu.pl

Europejska Karta Młodzieżowa EURO26 Student

Europejska Karta Młodzieżowa EURO26 Student - World

Europejska Karta Młodzieżowa EURO26 Student - Sport

Europejska Karta Młodzieżowa EURO26 Student - Polska

Europejska Karta Młodzieżowa EURO26 Student - Polska Sport

Europejska Karta Młodzieżowa EURO26 Classic

Europejska Karta Młodzieżowa EURO26 Classic - World

Europejska Karta Młodzieżowa EURO26 Classic - Sport

Europejska Karta Młodzieżowa EURO26 Student - Polska

Europejska Karta Młodzieżowa EURO26 Student - Polska Sport