Karty rabatowe przyznawane w Żywieckim Centrum Turystyki i Kultury

KARY RABATOWE PRZYZNAWANE W ŻYWIECKIM CENTRUM TURYSTYKI I KULTURY

Rezerwując wycieczki, bilety lotnicze, promowe, autokarowe, na koncerty i inne wydarzenia artystyczne i sportowe w Polsce oraz dokonując jakiegokolwiek zakupu w naszym biurze nasi pracownicy obdarzą Ciebie różnymi bonusami w postaci kart rabatowych.

- Karta Rabatowa Beskidzkiej 5

Mamy dla wszystkich turystów nie lada gratkę - KARTĘ RABATOWĄ BESKIDZKIEJ 5! Karta rabatowa uprawnia do korzystania w promocyjnych cenach z szeregu atrakcji, które mają do zaoferowania poszczególne gminy. Kartę rabatową może otrzymać osoba, która wykupiła chociaż jedną usługę w Żywieckim Centrum Turystyki i Kultury w Żywcu. Odbiór karty nastąpi w siedzibie ŻCTiK. Zapraszamy do Beskidzkiej 5, gdzie każda z gmin ma coś szczególnego do zaoferowania!

- Karta Miejska w Bielsku-Białej!

Wszystkich, którzy pragną odkrywać uroki Bielska-Białej i zagłębiać się w atmosferę miasta w klimatycznych kawiarniach, eleganckich restauracjach lub gustownych hotelach, a równocześnie korzystać z dodatkowych przywilejów i udogodnień, zapraszamy do skorzystania z programu karty miejskiej! Dzięki niej odkrywanie miasta stanie się jeszcze przyjemniejsze. Karta przeznaczona jest zarówno dla mieszkańców, jak i dla turystów, odwiedzających nasze miasto.

Kartę można otrzymać w Żywieckim Centrum Turystyki i Kultury. Karty rozdawane są gratisowo za zakup jakiejkolwiek usługi w siedzibie biura. Następnie należy zarejestrować swoją kartę na stronie www.karta.visitbielsko.pl

Do rejestracji wystarczą jedynie podstawowe dane – imię, nazwisko, wiek lub PESEL, miasto zamieszkania i adres mailowy. Od momentu aktywacji karty będzie można korzystać z rabatów udzielanych przez partnerów programu, których pełna lista dostępna będzie na naszej stronie wraz z momentem rozpoczęcia programu.

Każdorazowe użycie karty nagradzane będzie ponadto punktami, które najaktywniejsi użytkownicy kart będą mogli okresowo wymieniać na dodatkowe nagrody.

- Beskidzka Karta Rabatowa

Beskidy to jedna z najpiękniejszych części Polski, gdzie miło i atrakcyjnie można spędzić wolny czas. Są idealnym miejscem na odpoczynek i oderwanie się od szarej rzeczywistości, pozwalają nabrać większej energii do dalszego działania. Podziwiając przepiękne widoki Beskidu Śląskiego, Żywieckiego czy Małego możemy śmiało planować wyjazdy na kolejne weekendy. Beskidy, kuszące swoim urokiem, zapraszają do uprawiania turystyki przez cały rok, posiadając wspaniałą bazę noclegową i gastronomiczną. Wypoczywając w Beskidach można skorzystać z wielu atrakcji, które dla turystów przygotowali mieszkańcy beskidzkich miejscowości. W Żywieckim Centrum Turystyki i Kultury możesz uzyskać zniżki za zakup różnych produktów, ponieważ jesteśmy członkiem programu www.beskidzkakarta.pl

 

Planując swój wyjazd w Beskidy skorzystaj z Beskidzkiej Karty Rabatowej oszczędzając od 10% do 50%, a Twój wypad w góry będzie znacznie tańszy. Jeżeli lubisz oszczędzać pieniądze tak jak my, to skorzystaj ze zniżek na nocleg, gastronomię czy inne atrakcje prezentowane na stronie internetowej w poszczególnych zakładkach. Czeka na Ciebie mnóstwo atrakcji turystycznych, które oferują dla Ciebie mieszkańcy Beskidów na specjalnych promocyjnych warunkach. Wybór noclegu czy innych atrakcji nie będzie trudny, wystarczy, że wejdziesz w odpowiednią zakładkę, a znajdziesz to czego szukasz. Masz do dyspozycji noclegi, schroniska, wyciągi, gastronomię i inne atrakcje turystyczne, które honorują Beskidzką Kartę Rabatową. Nawet jednodniowy pobyt w Beskidach pozwoli Ci zaoszczędzić pieniądze, a tym samym umożliwi skorzystanie z większej ilości atrakcji turystycznych lub przyjechać po raz kolejny. Beskidzkie Karty Rabatowe wydawane są gratisowo w podziękowaniu za zakup jakiejkolwiek usługi Żywieckiego Centrum Turystyki i Kultury w Żywcu.

 

- Beskydy Card – Beskidzka Karta Turystyczna

Czeskie Beskidy przygotowały niespodziankę dla swoich turystów. Jest nią specjalna, zniżkowa karta turystyczna, która umożliwia korzystanie z rabatów przez cały rok. Można ją nabyć w Żywieckim Centrum Turystyki i Kultury w Żywcu w podziękowaniu za zakup jakiejkolwiek usługi.

Korzyści wynikających z użytkowania karty jest dużo. Posiadacze Beskydy Card mają do dyspozycji pięć kategorii zniżkowych wśród, których znajduje się wiele rabatów na sporty zarówno letnie jak i zimowe. Wybierając się w góry można skorzystać z np. 50% zniżki na sprzęt narciarski, 15% upustu na serwis i wypożyczenie nart zjazdowych i biegowych. Latem na klientów czekają np. 20% bonusy na gokarty, górski park linowy, czy aż 50% zniżka na kurs paralotniarstwa.

Beskidzka karta turystyczna upoważnia także do korzystania z upustów gastronomicznych i bazy noclegowej. Posługując się kartą klienci mogą zyskać nawet 30% obniżki na zakwaterowanie oraz np. 10% na różne dania i napoje w Balita restaurace a pizzerie Trojanovice, która jest jednym z wielu punktów gastronomicznych zaangażowanych w akcję rabatową.

Dla miłośników relaksu i zabawy również czekają specjalne promocje. Wachlarz atrakcji jest bardzo różnorodny. Rabaty od 10 do nawet 50% można uzyskać na kręgielnie, zabiegi spa, welless, czy sauny.

Karta uprawnia do licznych zniżek, a nawet bezpłatnych wstępów do muzeów, zamków, galerii i pałaców. Dla przykładu Muzeum ve Frenštátě pod Radhoštěm przygotowało 40% rabat na bilet wstępu, z kolei Muzeum Beskyd Frýdek-Místek proponuje upust w wysokości 50%. Posiadacze Beskydy Card mogą odwiedzić Mały Świat Techniki, Muzeum loutek a Panoptikum Štramberk, Muzeum Sprzętu Wojskowego i Broni, czy też Visitor Centre Nowej Jicin – miasto kapeluszy.

Beskydy Card można uzyskać bezpłatnie w wybranych miejscach zakwaterowania, gdzie karta będzie stanowić cześć pakietu pobytowego, a także odpłatnie poprzez e – shop na stronach: www.eshop.beskydycard.cz/pl oraz w wybranych ośrodkach informacji turystycznej. Podstawowa cena karty to 99 Kč, zaś wersja ulgowa dla dzieci do 15 lat: 69 Kč.

Zniżkowa karta turystyczna obowiązuje 12 miesięcy od daty jej wydania. Wystawiana jest na nazwisko osoby i wyposażona jest w unikalny numer oraz kod kreskowy. Nie może być przekazywana osobom trzecim. Więcej informacji na temat Beskydy Card jest dostępnych na stronie http://www.beskydycard.cz/pl 

 

- Karta Dużej Rodziny akceptowalna w ŻCTiK

Z przyjemnością pragniemy poinformować wszystkich Państwa iż nasze biuro Żywieckie Centrum Turystyki i Kultury zostało jednym z pierwszych w Polsce Partnerem Karty Dużej Rodziny w kategorii Biura Podróży w województwie śląskim.

Teraz, każdy właściciel KDR będzie mógł skorzystać z następujących zniżek:

1) 15% zniżki na zakupy w naszym góralskim sklepie Parzenica

(Zniżka dotyczy zakupu pamiątek regionalnych w naszym stacjonarnym sklepie działającym przy Żywieckim Centrum Turystyki i Kultury oraz Żywieckiej Informacji Turystycznej)

2) 15% zniżki na wycieczki w regionie Beskidów organizowane przez Żywieckie Centrum Turystyki i Kultury

3) 25% zniżki na usługi licencjonowanego przewodnika beskidzkiego w regionie Beskidów 

4) 15% zniżki na występ naszej kapeli góralskiej Karpackie Zbóje  na terenie Beskidów

5) 15% zniżki na wypożyczalnię strojów góralskich

 

Jak możesz skorzystać ze zniżki dla posiadaczy KDR?

To proste, jeśli przyjdziesz do naszego biura w Żywcu osobiście – wystarczy, że okażesz kartę naszym specjalistom. A jeśli chcesz skorzystać z ulgi przez Internet, prześlij nam skan/zdjęcie swojej karty z danymi na naszego maila: biuro@zywiec.turystyka.pl

Zapraszamy na zakupy do Żywieckiego Centrum Turystyki i Kultury – podziękowaniem za zakupy u nas będzie dostanie jednej z wielu kart rabatowych obowiązujących na terenie Beskidów. Polecamy też skorzystanie z Karty Dużej Rodziny – wtedy zakupy w naszym biurze będą tańsze!

 

Zostaniemy twoim profesjonalnym partnerem w komponowaniu podróży! Zaoszczędź swój czas i odwiedź nas!

Karta rabatowa Beskidzkiej 5

Karta Stałego Klienta ŻCTiK

W najbliższym czasie dla stałych Klientów naszego biura podróży Żywieckiego Centrum Turystyki i Kultury będziemy mieli specjalne Karty Stałego Klienta, które będą upoważniały do odbierania różnych bonusów za zakupione u nas produkty. Szczegóły niebawem!