Księgarnia Wydawnictwa BEZDROŻA - Sklep podróżnika Bezdroża

Wybierasz się na wakacje swojego życia albo na górską eskapadę? Zapraszamy do Żywieckiego Centrum Turystyki i Kultury oraz Księgarni Wydawnictwa BEZDROŻA znajdująca się w Żywcu przy ul. Jana III Sobieskiego 7 w celu zakupienia map i przewodników! Posiadamy w swojej ofercie największy wybór przewodników i map w regionie! Nie chce ci się wychodzić z domu aby kupić przewodnik czy mapę? Nie ma sprawy! Przez naszą stronę kupicie on-line wszystkie przewodniki i mapy!

W Żywieckim Centrum Turystyki i Kultury oraz w Żywieckiej Informacji Turystycznej można zakupić przewodniki turystyczne, książki podróżnicze, poradniki, albumy, Travelbooki, Ebooki m.in. z wydawnictwa Bezdroża, Michellin jak również wszelakiego rodzaju mapy.

W celu zakupu przewodników i map zapraszamy bezpośrednio do naszego biura w Żywcu przy ul. Jana III Sobieskiego 7 lub do zakupów on – line w naszym zbójnickim sklepie Allegro  oraz sklepie internetowym wydawnictwa Bezdroża.

www.ksiegarniabezdroza.pl

ul. Jana III Sobieskiego 7

34-300 Żywiec

Tel. 33 475 96 52, 606 786 213

Uwaga: konkurs Żywieckiego Centrum Turystyki i Kultury oraz Wydawnictwa Bezdroża!

Osoby, które ułożą najciekawsze hasło reklamowe naszego biura podróży - Żywieckiego Centrum Turystyki i Kultury i wyślą go na nasz adres e-mail: biuro@zywiec.turystyka.pl podając swoje dane teleadresowe wraz z nr tel. mają szansę na  wygranie dowolnego przewodnika turystycznego z wydawnictwa Bezdroża. Konkurs trwa od 1.09.2017 do 1.09.2018.

 

!!!Żywieckie Centrum Turystyki i Kultury zaprasza do zakupu przewodników i map!!!